З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 9 листопада 2017 р.

Літературно-поетична година
«Живи, вкраїнське слово, процвітай!» 

9 листопада українська культурна громадськість відзначає День української писемності та мови. Традиційно до цього дня бібліотека-філія №2 ЦБС для дорослих гостинно зустрічала шанувальників українського слова. 
До нас завітали юні мовознавці, учнівська молодь колегіуму №25. Учні мали змогу ознайомитись з літературною творчістю знаної в місті літераторки Ніли Волкової. 
На зустрічі мова йшла про творчу вдачу та життєвий шлях Ніли Волкової. Шанувальники поезії поринули у світ прекрасної ,чарівної поезії кременчужанки.
Авторськими віршами гостей заходу порадувала Ніла Іванівна. Оплесками зустрічали римовані здобутки поетеси учні колегіуму. 
А далі старшокласники, Загорулько Р., Калюжна А., Гаєвський О. читали вірші поетеси, розкриваючи всі  принади поетичного слова. Це поезії: «Ода поезії», «Весна і війна», «Не чекайте любові», «Не пораню», висловлювали власні міркування про сучасну поезію.

Цей захід відкрив багатобарвний світ рідної мови-рідної для кожного з нас.

Немає коментарів:

Дописати коментар