З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 7 грудня 2017 р.

Тиждень права
В рамках Всеукраїнського тижня права бібліотека-філія №2 ЦБС для дорослих, разом з відомим в місті правознавцем Савченко О.В., підготували наступні заходи:
6.12.2017р. -  Годину правового виховання «Є право – значить є надія», під час якої дев`ятикласники ознайомилися з сімейним кодексом, майновими відносинами між подружжям, батьками, дітьми. Також обговорювали правовий статус малолітніх і неповнолітніх, допомогу органами опіки цим категоріям населення.
Зустріч пройшла в ЗОШ № 18 цікаво і змістовно. Учнівською молоддю було задано багато запитань, на які вони отримали змістовні відповіді.
7.12.2017 р. продовженням правової тематики став урок-міркування «Уроки права – уроки життя», проведений для учнів колегіуму № 25. Олег Віталійович розповідав і пояснював  восьмикласникам Кодекс законів про працю,
про трудовий договір, оплату праці молоді,
пільги працівникам, що поєднують роботу з навчанням.
Захід пройшов змістовно і продуктивно. Невдовзі ці молоді люди підуть у велике життя і тоді поради фахівця стануть їм у нагоді.

Заходи організувала і провела бібліотекар юнацького відділу Подойникова О.В.. Допомогли у проведенні змістовних зустрічей завучі ЗОШ №18 та колегіуму № 25.

Немає коментарів:

Дописати коментар