З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

вівторок, 16 липня 2019 р.


Виставка-хроніка
«Від Декларації – до Незалежності»

Відійшло в історію 20-те століття. Його останнє десятиріччя принесло українському народові воістину доленосні здобуття. Саме упродовж цього періоду Україна виборола свою незалежність і утвердила себе високо авторитетною державою у світі. В історичному календарі нашого народу 16 липня 1990 року – важлива віха становлення української державності.

З метою висвітлення матеріалів цієї доленосної події в бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих 16 липня 2019 року презентовано виставку-хроніку «Від Декларації – до Незалежності». Користувачі бібліотеки матимуть змогу ознайомитись з текстом Декларації про державний суверенітет, матеріалами з історії прийняття документа, книгами з історії та сучасності України. В основі Декларації лежать демократичні традиції українського народу, які розвивались протягом століття. У цей день згадуєм усіх, хто загинув в ім`я суверенної України в минулому, і тих, хто поклав своє життя на вівтар служіння своїй землі, своєму народу, своїй державі.Немає коментарів:

Дописати коментар