З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

понеділок, 31 травня 2021 р.

 

Сучасна американська письменниця Донна Тартт – справжня літературна сенсація. У її творчому доробку всього три романи, над кожним з яких вона працювала по десятиліттю. Це читання для справжніх гурманів – з літературними алюзіями, найкращими традиціями класики і приголомшливою сучасністю. Одна з її книг «Щиголь» є  у нас в бібліотеці.

Роман «Щиголь» приніс письменниці Пулітцерівську премію 2014 року, медаль Ендрю Карнеґі за видатні досягнення в художній літературі та місце в сотні найвпливовіших людей світу 2014 року за версією журналу «Тайм», увійшов до списків «National Book Critics Circle Award» та «Baileys Women's Prize for Fiction».

Тео Декер — реальний, а не казковий хлопчик, що вижив. Друг кличе його Поттером, та це звучить гіркою іронією. Єдине диво у житті хлопця, чия мати загинула під час теракту в музеї, — украдена з галереї картина з яскравою пташкою: щиглем, назавжди прикутим до жердини. Та на відміну від птаха, Тео не бачить сенсу вирватися з полону свого життя - катастрофи. Події, які вирують навколо нього, дивовижний і жорстокий світ — лише тло для історії його душі, зацикленої на жахливому моменті дитинства. І єдине, що здатне повернути його до розуміння абсолютної цінності життя, — це безсмертна краса тих небагатьох речей, які варто рятувати навіть з полум'я.

P.S. Такі твори, як « Щиголь», - справжня рідкість, що трапляється, певно, разів п’ять на десятиліття.  Донна Тартт винагородила читачів надзвичайним художнім твором -  Стівен Кінг.Немає коментарів:

Дописати коментар