З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

вівторок, 21 січня 2014 р.
      

     
                                    «Україно ти моя молитва»

       «Україно – ти моя молитва» - саме під таким гаслом пройшла історична  година-повідомлення 21 січня 2014 року в сімейній вітальні бібліотеки-філії № 2 ЦБС для дорослих. 

       Захід був проведений разом з громадськістю та жителями мікрорай-онів  № 8, 9 і мав на меті ознайомити людей з доленосними для українсь-кого  народу подіями,   які мали вплив на розбудову української держави.

       В своїй розповіді завідуюча бібліотекою Коваленко О.О. та провідний бібліотекар абонементу Стегар Л.В. звернули увагу на 4 Універсал Дире-кторії Української Народної Республіки – як одного з вершин державо-творчої діяльності української Центральної Ради. Це був один з найкра-щих моментів нашої історії.

       До Дня Соборності в бібліотеці була  презентована книжкова виставка «Ти будеш жити, Україно!». «Хто не знає свого минулого, той не вар-тий свого майбутнього», - говорить народна мудрість. І це дійсно так, бо як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим.

        Саме тому ми повинні знати свою історію, своє минуле. Сьогодні, після двох десятків років Незалежності, проблема Соборності є, не жаль, не менш актуальною.

        Культурні та ментальні відмінності між українцями Сходу і Заходу існували завжди, однак наші співвітчизники прагнули й прагнуть єдності.

        Тому під час заходу звучали пісні як українською та російською мо-вами у у виконанні гурту « Горлиця» територіального центру Автозавод-ського району.

        День Соборності – це існування неподільної України, це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Вітаємо вас зі святом! Здоров`я вам, миру, добра,  злагоди і єдності.

Немає коментарів:

Дописати коментар