З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

понеділок, 20 лютого 2017 р.

Перегляд документальних фільмів про
Героїв Небесної Сотні
«Ми боремося за Українську землю»

Пам`ять загиблих під час Революції Гідності третій рік поспіль вшановують 20 лютого. У 2014-му цей день приніс найбільше людських втрат під час протистоянь у центрі Києва.
До цієї дати бібліотека-філія №2 ЦБС для дорослих 16 лютого 2017 року підготувала перегляд документальних фільмів про Героїв Небесної Сотні. На перегляд фільмів до книгозбірні завітали старшокласники ЗОШ №18.
 До уваги присутніх були представлені такі фільми: «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила» - це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу та короткометражний фільм А.Мухарського «Майдан. Мистецтво спротиву». Зоображення на екрані та проникливі слова у багатьох учнів викликали сльози на очах. Десятикласники відчули себе частинкою історії, що твориться разом з ними. Один із старшокласників так описав свої враження від фільмів: «Кожен, хто подивився ці фільми має змінитися, навіть якщо вони не були на Майдані».
Учнівська молодь мала змогу ознайомитися з виставкою-роздумом «Подвиг безсмертний – пам`ять нетлінна» на якій представлені  книги, документальні  фотоматеріали, статті з періодичних видань в яких висвітлюються революційні події 2013 – 2014 років.

Тому ми повинні пам`ятати і не забувати героїчні сторінки нашої історії. Герої не вмирають!

Немає коментарів:

Дописати коментар