З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

понеділок, 25 червня 2018 р.

Виставка-інформація
«Основний Закон моєї держави»

28 червня наша держава зустрічає державне свято - День Конституції України. 
В бібліотеці-філії № 2 до цієї знаменної дати підготовлено виставку-інформацію «Основний Закон моєї держави».
Конституція України - перша Конституція незалежної української держави, прийнята 
у 1996 році, діє і сьогодні. Важливість цього документу  важко переоцінити, тому що  прийняття цього акту  закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.
На виставці широко представлені законодавчі документи у сфері національної безпеки України,  внутрішньополітичній, економічній, соціальній, гуманітарній, науково-технологічній, екологічній та інформаційній царинах.
Основа експозиції складається з книг  про історичні  передумови прийняття Основного Закону України, шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.
Експонати  виставки розповідають про  Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.
Запропоновані для перегляду  документи виставки зайвий раз переконують відвідувачів у тому, що  прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант 
незалежності й соборності України


Немає коментарів:

Дописати коментар