З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 22 жовтня 2020 р.

                                        

                    Знай і шануй українську книгу!”

Бібліотека-філія №2 продовжує знайомити містян з творчістю сучасних українських письменників. І сьогодні, 21 жовтня, у віконній вітрині виставки «Знай і шануй українську книгу» представлені твори сучасних  талановитих письменниць – Куяви Ж., Корній Д. та Владмирової Т.,  Печорної О., Гранецької В., Шевченко Н.

        Історія про родинні таємниці та людські стосунки висвітлена у романі Жанни Куяви “Гордієві жінки”. Три сестри — Софія, Лія і Мія — живуть багато років на віддаленому хуторі. Та настає день, коли священна для них кімната матері відкриває неймовірні таємниці про родичів. І сестри наважуються нарешті круто змінити своє життя...

          У творі Дари Корній і Владмирової Тали «Зозулята зими” події відбуваються в українському місті. Детектив переплітається з містикою. Відьми, упирі, потерчата, привиди...В цьому романі зима тісно переплітає світ живих зі світом мертвих...        Життя головної героїні романа Олени Печорної  Грішниця  схоже на пекло: смерть сестрички від рук п'яного батька, дитбудинок... Після того, як її зґвалтував міліціонер, вона зрозуміла, що вагітна, і... зраділа. Але в малюка знайшли страшну хворобу. Заради сина вона готова навіть на те, що вважала страшнішим за смерть. 

       Роман Наталки Шевченко «Подвійні міражі про те, що доля іноді може подарувати людині другий шанс, про розплату за скоєні страшні злочини і спокуту за вчинені таємні гріхи, про те, що хвилює кожного і приховане на споді його душі та серця. Коли тобі випадає можливість змінити своє життя — це везіння чи прокляття? Семеро пасажирів одного автобусу занурені кожен у власні невеселі думки. Вони й гадки не мають, що опинились разом невипадково. Відтепер доля незнайомців—перетворитися на  шахові фігури у якійсь незбагненній і моторошній грі. І вони мають зробити вибір, від якого залежатиме їхнє майбутнє…

         Героїня твору «Щасливий» Вікторії Гранецької -  українська дівчина, що виросла у Вінниці й понад усе любить своє місто. Він — азербайджанський хлопець-мусульманин, котрий мріє повернутися у Нагірний Карабах, де залишився його рідний дім. Здавалося б, ці двоє не можуть бути разом — тому що обставини, батьки, кілометри нездоланних шляхів, заборон та упереджень але вони знайшли одне одного й поєдналися у шлюбі — попри нерозуміння і спротив оточення. Дитина, яка мала б народитися щасливою — адже саме так звучить її імя в перекладі українською — приходить у цей світ смертельно хворою. Та, кажуть, у житті не буває випадковостей. Що, як маленькому хлопчику судилося змінити дорослих людей, примирити два різних світи і зробити їх по-справжньому щасливими?Цікавить сучасна українська література? Тож, запрошуємо до книгозбірні нашої бібліотеки!   

Немає коментарів:

Дописати коментар