З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

середу, 23 квітня 2014 р.


                                                                        Літературно-віршований вечір
                                            "Ну що б, здавалося, слова..."

       Наближається 200-річний ювілей Великого Кобзаря. До цієї знаменної дати в працівники бібліотеки-філії № 2 ЦБС для дорослих підготували літературно-віршований вечір "Ну що б, здавалося, слова…" 
       Захід відбувся 3 березня 2014 року в ЗОШ № 18. У виконанні учнів звучали вірші про українську мову, рідний край. Деякі діти читали свої твори, натхненні творчістю великого Кобзаря.
       На вечорі бібліотекарем юнацького відділу, Подойніковою О.В., була презентована віртуальна книжкова виставка "Свого сина пам`ятає Україна".
       Оскільки більшість із нас знають Шевченка як поета, прозаїка, драма-турга і менше як прекрасного художника, тому були репрезентовані де-які його художні картини, автопортрети.
       Минають віки, стирають написи на камені, тліють книги, руйнують-ся будівлі, але слово Шевченка - живе і вічне. Вивчаймо його, думаймо над його істиною, виконуймо його заповіти, які посилав він синам свого народу.
       І серед них найперший і найголовніший: 
"Свою Україну любіть,
Любіть її … Во время люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть." 


"Ну що б, здавалося, слова…"


"Ну що б, здавалося, слова…"


"Ну що б, здавалося, слова…"

Немає коментарів:

Дописати коментар