З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

середа, 15 квітня 2015 р.

Книжкова виставка
«Руху правила єдині – поважати їх повинні»

    2011-2020 р.р – Десятиліття дій із забезпечення безпечного дорожнього руху. В рамках тижня безпеки дорожнього руху в бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих 15 квітня 2015 р. презентована книжкова виставка «Руху правила єдині – поважати їх повинні».
    Сучасний етап розвитку незалежної держави – Україна вимагає подальшого зміцнення правопорядку і гарантування безпеки дорожнього руху.
    Для того, щоб на дорогах було безпечно, всі повинні знати і виконувати правила поведінки на вулиці – дорослі і діти. Тому на виставці представлені нові Правила дорожнього руху України, Міжнародна конвенція про дорожній рух, знаки дорожнього руху, правила конкурсного відбору у патрульну службу України.
    Виставка стане в нагоді не тільки школярам а й тим хто вирішив пов`язати свою професію з патрульною службою, адже згідно реформ в дорожній службі даішників замінять патрульні поліцейські. Такі нововведення розпочалися з Києва, а в березні процедура стартувала і в Полтаві. Які вимоги до кандидатів? Хто має шанс потрапити до нової служби? - про все це дізнаєтесь завітавши на нашу виставку.

    Зберегти здоров`я і життя людей на нашій чудовій планеті – найважливіше завдання багатьох служб: медиків, педагогів,патрульної служби.

Немає коментарів:

Дописати коментар