З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 15 листопада 2018 р.


Виставка – реквієм
«Жнива скорботи»
(До 85-річчя жертв Голодомору)
Пам`ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво–чорним кольором. Одна з найсумніших сторінок нашої історії – це Голодомор 1932 – 1933 років.
Цій трагічній в історії Україні даті присвячена виставка - реквієм «Жнива скорботи», яку розгорнуто в бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих 14 листопада 2018 року. 
На виставці представлені документи і матеріали, які переконливо розкривають причини, перебіг, масштаби та наслідки страшної катастрофи українського народу. Представлені також і унікальні щоденникові записи очевидців Голодомору, зокрема Голодомору на Кременчуччині (за матеріалами публікацій історико-публіцистичних нарисів краєзнавців Г.Капустян, М.Твердохліба). 
Дорога у майбутнє пролягає через минуле. Тому голодомор в Україні назавжди залишиться як одна з найстрашніших сторінок нашої історії. Пам`ятаймо про це.

Немає коментарів:

Дописати коментар