З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

середу, 1 жовтня 2014 р.


Тиждень відкритих дверей 
в бібліотеці-філії № 2
      
       Аптека для душі, храм знань, скарбниця мудрості, як тільки поважно не називали упродовж тисячоліть бібліотеку. Бібліотека чи не єдиний заклад,  який надає безкоштовні послуги своїм читачам і має свій неповторний  стиль душевної теплоти.
       Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провід-ники у світ нового і непізнаного.
       В рамках бібліотижня, присвяченого Всеукраїнському дню бібліотек, в бібліотеці-філії № 2 ЦБС  для дорослих  провели низку цікавих  заходів:
     На початку вересня  стартували  акції  Бібліотека очима читачів», «Парад читацьких думок», «Запиши в бібліотеку свого друга». Протягом всього місяця проходила благодійна акція «Прочитав книгу сам – подаруй її бібліотеці». Читачі бібліотеки-філії № 2  зробили вагомий внесок у фонд бібліотеки, подарувавши понад 50 книг.
       Для студентів медичного училища 25.09.2014 р. провели оглядову екскурсію бібліотекою з презентацією відкритого перегляду літератури.
       Під час  екскурсії «Мандрівка книжковим містом» бібліотекарі зна-йомили    гостей  з різними відділами у бібліотеці, їхніми фондами та мо-жливостями.
       Для юнацтва було подано експрес-інформацію «Інтернет допомагає». В даній інформації вказані бібліотечні та освітянські сайти, які допоможуть при підготовці домашніх завдань та в написанні рефератів, переліковані послуги, які надає бібліотека користувачам Інтернету.
       Увазі студентів було підготовлено виставку навчальних посібників «Куточок майбутнього спеціаліста», після якої  13 чоловік побажали стати читачами бібліотеки-філії № 2.
       Під час тижня відкритих дверей у бібліотеці були огляди книжкових виставок в фойє бібліотеки, які допоможуть всім, хто цікавиться можливостями глобальної мережі ( виставка-порада  «Відкрий для себе Інтернет») і для тих, хто хоче привчити свою дитину до читання, виховати у неї любов до книги (  виставка-консультація «Мама, папа і я – читацька сім`я»).
        В читальному залі читачів, особливо тих, хто вперше завітав до бібліотеки, приваблювала яскрава,  патріотично налаштована,  виставка «Велична і свята, моя рідна Україно!».  
       В сімейній вітальні читачі, серед яких були і молодь, і  люди старшого віку, з цікавістю розглядали роботи рукодільниць на виставці вишиванок і роботи з дерева народних майстрів. і поробки з паперу, картону, природного матеріалу т. ін. жителів м/р на виставці «Творчі роботи наших користувачів». Бібліотека традиційно підтримує обдарованих читачів,  і в бібліотеці продовжують квітувати, наповнені неповторною фантазією, натхненням та світлою мрією вироби людей різного віку.
       До Дня міста користувачів запросили на віртуальну мандрівку (з використанням презентації в PowerPoint) "Наш красень Кременчук".
До Всеукраїнського Дня бібліотек 29.09.2014 р. читачам продемонстру-ють презентацію "Моя професія - бібліотекар".
       Закінчується  тиждень відкритих дверей і, підсумовуючи, можна  ска-зати, що читачі бібліотеки зайвий раз переконались, що бібліотека для них не тільки місце, де можна прочитати чи одержати книгу додому, але й поспілкуватись, отримати насолоду від перегляду творчих робіт своїх земляків, котрі проживають поруч, насолодитися чудовими  піснями у виконанні художніх колективів м/р № 8, познайомитися з цікавими  лю-дьми  і, нарешті, отримати нових друзів, серед яких, безумовно, - і бібліо-текарі,  які і вислухають, і поспівчувають, і порадять.
       Мета Тижня відкритих дверей -  залучення до читання більш широких  верств  населення. Бібліотека, одержавши нових читачів, нагадала всім: "Наші двері для Вас завжди відкриті!".
      Тож, дорогі друзі, ласкаво просимо до Світу справжнього скарбу люд-ства,  до світу Книжкових Знань!
       Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек сердечно вітаємо зі свя-том користувачів, бібліотекарів, всіх, хто любить та шанує книгу! Міцного здоров’я Вам, миру, сили і добра, віри у світле майбутнє і наснаги  для його творення

Немає коментарів:

Дописати коментар