З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

неділя, 12 жовтня 2014 р.


Загальносистемний День інформації

«Шукайте, вивчайте, відкривайте високе і вічне!»«Все змінює його величність час,
Зникають люди. Племена. Народи
Та книга – мов негаснуча свіча,
Бо слово – із нетлінної породи!»

       З метою підвищення іміджу бібліотек серед населення, зміцнення соціальної значущості бібліотек, з 23 по 25  вересня 2014 року в бібліотеці-філії № 2 для дорослих проводиться загальносистемний День інформації «Шукайте, вивчайте, відкривайте високе і вічне!»
       
       Під час заходів, присвячених  Всеукраїнському  Дню бібліотек, користувачі  бібліотеки  матимуть нагоду ознайомитись з виставкою-переглядом літератури  «У книгах – часопис віків».


       Перегляд представлений такими журналами як «Біб-ліотечний  вісник», «Бібліотечна планета», «Диво-слово», «Вісник книжкової палати», «Шкільна бібліо-тека», «Дошкільне  виховання».

       Ці видання розраховані як на фахівців бібліотечної справи, так і на широке коло читачів.
       
       Велику увагу привертає стаття в журналі «Бібліотеч-ні  новини» про 10 найдорожчих книг світу. У сучасному сві-ті  потреби читачів зростають у напрямку освітньої та професійної  інформації, про що йдеться в статті В.Жуко-вої  «Трансформація бібліотеки в інфраструктуру су-спільства».
       
       Для шкільних бібліотекарів буде корисною стаття в журналі «Шкільна бібліотека», № 20 за 2013 рік, «Кни-га – незамінний засіб духовно-морального виховання».
       
       Тож, читання повинно виконувати три основні зав-дання:  давати людині знання, розуміння та активний настрій у роботі.
       
       Запрошуємо всіх бажаючих до нашої книгозбірні.

                                      Чекаємо на Вас!

Немає коментарів:

Дописати коментар