З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

неділю, 28 лютого 2016 р.

Година пам`яті
«Ми завжди будемо пам`ятати»
      Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Май-дані, вулицях Грушевського та Інститутській в кінці 2013 – на початку 2014 року.  Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок,  журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
       18.02.2016 р. відбулася година пам`яті «Ми завжди будемо пам`ята-ти», присвячена пам’яті Героїв Небесної Сотні для  учнів 9-«Б»  класу ЗОШ № 18. Відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Але гіркі події тих буремних днів не могли залишити байдужими ні жодного з юнаків.
        Перегляд відероліків «Україна єдина», «Небесна Сотня», «Небесну Сотню, Господи, прими» т. ін. підсилив настрій високо розвинутої пат-ріотичної свідомості і людської громадянської відваги, яким була напов-нена атмосфера заходу, підсилена музичним супроводом, словами пісень, зображеннями на слайдах м/м презентації «Зима, що нас змінила».
       Після  слів ведучої : «Тож, запалимо свічки героям Небесної Сотні. Не-хай спокійно і тепло буде їхнім душам від цього священного світла», залу оповила тиша. Тиша, в якій відчувалися біль, смуток і скорбота. Тиша, що стала символічною хвилиною мовчання за подвиг героїв Небесної Сотні.
      Ведучі запропонували переглянути виставку-роздум «Україна – те-риторія гідності і свободи» із фотофактами про події на Майдані, газет-ними  та журнальними статтями про безстрашних героїв, фотографіями і біографіями кременчужан, які  полягли на полі брані за нашу свободу й оновлення країни. Розуміння, що Майдан став символом боротьби, сим-волом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі, стало основним  усвідомленням для молоді.
       Після виступу гостя, учасника бойових дій в зоні АТО, Кравченко О.І.,  школярів, особливо хлопчиків, охопило почуття гордості за те, що на  ва-рті  нашого спокою і миру, єдності і неподільності  України стоять такі герої – мудрі, сильні, безстрашні! І слова Олександра, з якими він звернувся до юнаків, прозвучали, як наказ:   «Не бути байдужими, щиро вірити у світле майбутнє і самовіддано любити свою Вітчизну!


Немає коментарів:

Дописати коментар