З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

вівторок, 23 травня 2017 р.

День вишиванки у бібліотеці-філії № 2
Травень видався на національні свята: день Матері, Міжнародний день родини, Всеукраїнський день сім, День слов`янської писемності, 
День вишиванки.
Вишиванка ніколи не була в Україні просто одежиною, вона була символом сім`ї, відображала культуру українського народу.
З нагоди Всеукраїнського Дня вишиванки, 18 травня 2017 р., працівники бібліотеки-філії № 2 презентували виставки «Вишиванка в моєму житті і в житті моєї родини» та «Рушник – сімейний оберг». Вітальня книгозбірні в цей день розквітла, як маків цвіт, від вишитих робіт май-стринь м/р № 10: Совенко З.М., Пушкарь Н.М., Бондар Н.З., Довгопол Н.Я., Демидась В.Г. 
На виставці представлені вишиванки і рушники – символи любові і незрадливості, обереги українського народу. Яким затишком, теплом, спокоєм віє від цих робіт! Тут можна побачити більше десятка рушників, вишитих різними орнаментами і в різний час. Ці роботи не лише красиві, а й дорогі для нас, адже вишили їх наші користувачі.

Народне вишивання – живе мистецтво, яке постійно розвивається, і наше завдання – не розгубити його, а передати це диво наступним поко-лінням. Щоб не тільки послухати цікаву розповідь про вишивку та вишиванки, дізнатися про деякі маловідомі факти, а й помилуватися барвис-тими експонатами, запрошуємо до нас, в бібліотеку-філію № 2 ЦБС для дорослих.


Немає коментарів:

Дописати коментар