З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

середа, 29 серпня 2018 р.


Зустріч за круглим столом
«Головне свято України – День Незалежності» 
З кожним роком розбудови нашої держави посилюється усвідомлення значення для всієї країни, для кожного з нас важливої події –
Дня Незалежності України, який  є українським Великоднем – загальнонародним святом.
Саме з цього приводу зустрілися за круглим столом 26.08.2018 р. провідний бібліотекар бібліотеки-філії № 2 Осташко В.В. і вихованці Кременчуцької ВТК.
У своїй вступній бесіді бібліотекар нагадала присутнім про тих, хто на протязі століть виборював незалежність України, хто віддав своє життя за щастя народу: славних святих 
А. Шептицького і Й. Сліпого, лицарів волі 
П. Сагайдачного, Б. Хмельницького, М. Залізняка та ін.. Імена відомих всьому світу діячів української культури – Т. Шевченка, І Франка, 
Л. Українки, М. Заньковецької, М. Лисенка та ін. - пригадували з юнаками разом.
Підчас бесіди разом з вихованцями був зроблений невеличкий історичний  екскурс в часи Київської Русі, коли вперше почала зустрічатися назва «Україна» і в 1189 рік, коли Україною називали частину Галицького князівства, і аж до часів Петра І, допоки ще існувала назва «Україна».
День Незалежності гармонійно зливається з серпневою блакиттю неба та жовтогарячим пшеничним ланом, що асоціює національним
кольорам. Про синьо-жовтий Прапор, герб і Гімн України йшла мова під час перегляду м/медійної презентації «Державні символи України». А під час перегляду презентації «Народні символи України – це святині українського народу» юнаки виявили обізнаність у народних символах і активно приймали участь у їх обговоренні. Головне, щоб зрозуміла молодь значення цих символів для українців у всі часи – уособлення традицій, мудрості роду, що передається з покоління в покоління, від матері до дочки, від батька до сина.
Перегляд відеоролику «Це моя Україна» надав можливість вихованцям насолодитися чудовими краєвидами, ланами широкими, джерелами чистими, дорогами тополиними і небом блакитним нашої чудової країни. А пісня «Молитва за Україну»  прозвучала як ствердження думки про злободенність на сьогоднішній день продовження українським народом боротьби за своє право на волю і свободу.
Пісня «Українська родина» завершила захід. В ній незабутній Назарій Яремчук натхненно співав про те, що кожен із нас - маленька часточка великого народу, великої родини і  наша сила в єдності  і тільки разом ми в змозі здолати ворога на Сході і продовжувати розбудовувати свою вільну і незалежну державу.  
А юнакам, наостанок, працівник бібліотеки побажала  своїми вчинками, поведінкою та працею, знаннями і вміннями зміцнювати її могутність і велич.

Немає коментарів:

Дописати коментар