З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

середа, 3 квітня 2019 р.


Турнір знавців правил дорожнього руху
«На дорозі  небезпечно, тож обачним буть доречно»
(До Тижня безпеки дорожнього руху) 

Для того, щоб на дорогах було безпечно, всі повинні знати і виконувати правила поведінки на вулиці – і дорослі, і діти.
Тому з метою поліпшення стану безпеки дорожнього руху у дітей, набуття навичок безпечної поведінки з учнями КНВК №25 бібліотекарями бібліотеки-філії №2 ЦБС для дорослих 3 квітня 2019 року разом з інспекторами патрульної служби проведений захід «На дорозі небезпечно, тож обачним буть доречно».
Патрульні поліцейські у складі: старшого лейтенанта поліції -  Оченаш Максима та лейтенанта поліції – Шило Надії в ігровій формі з великою кількістю вікторин провели заняття по набуттю безпечної поведінки на автошляхах. 
В невимушеній атмосфері вівся діалог на тему безпеки руху на дорогах, а саме: по правилам дорожнього руху для пішоходів, велосипедистів, відповідальності  батьків за порушення дорожнього руху їх дітьми,  так як школярі ще неповнолітні.
Обговоривши основні правила поведінки на вулиці, дійшли до висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – запорука власної безпеки. Діти виявили бажання про подальші зустрічі з патрульними. А потім були гуртові фото про зустріч. Немає коментарів:

Дописати коментар