З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

понеділок, 23 грудня 2019 р.


Дитяча святково-розважальна программа
«Чарівне Різдво»

От і настає час довгоочікуваних свят – Різдва і Нового року. Поринути в атмосферу зимової казки і справжнього дива змогли глядачі 23 грудня 2019 року, відвідавши святково-розважальну програму «Чарівне Різдво».

Цей захід організований для дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, який за сприянням депутатів Кременчуцької міської ради – Яцини О.О. та Литвиненка М.В. відбувся у бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих.

На свято запросили дітей у супроводі дорослих, серед яких були і діти з інвалідністю, і діти, що знаходяться під опікою прийомних батьків.

І почалося дійство на яке чекали діти. Було у програмі все, що сприяло гарному настрою: і танці з дітьми під пісні «Jingle Bells», «Gloria», і ігри «Вовк і вівці», «Сніжок». «Збери м`ячики», і загадки про зиму, мороз, ялинку за які найкмітливіші діти отримали солодощі.
Але найголовнішою розвагою стала вистава лялькового театру. Доповнений чудовою музикою, майстерним виконанням цей спектакль знайшов відгук у дитячих серцях, викликавши яскраві емоції.
В кінці заходу був Різдвяний вертеп. Вертепне дійство звеселило, вселивши віру та утвердивши дух світла і любові. Перед початком заходу діти сфотографувалися у новорічній фотозоні.
Книгозбірня, до якої завітали маленькі гості з батьками вразила святковим оформленням, різдвяно-новорічними виставками та малюнками, наданими дитячо-юнацьким клубом «Надія». Організатори святкового дійства побачили море щастя і яскравих посмішок на обличчях малечі і ми думаємо, що такі моменти запам
`ятаються у них надовго.


Немає коментарів:

Дописати коментар