З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 20 серпня 2020 р.

 ВУЛИЧНА КНИЖКОВА ВИСТАВКА 

"УКРАЇНЦІ, НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ"

   Нарешті, наша бібліотека-філія №2 Кременчуцької ЦБС для дорослих стала ближчою до своїх читачів та отримала  змогу надавати більш широкий спектр послуг, відкривши багатство своїх книжкових фондів просто неба.
Першим вуличним дійством після вимушених умов карантину стала вулична виставка «Українці, нам є чим пишатися» до Дня Незалежності України. Вона продемонструвала містянам книжкове розмаїття культури, історії, побуту та краси нашої країни. Символіка у вигляді прапору прикрасила імпровізовану фотозону, яка привертала увагу як старих так і малих. Цікавились запропонованою літературою, приймали участь у вікторинах, охоче фотографувались, записувались до бібліотеки. 
    Чи багато Ви знаєте про свою рідну Україну? Які  міста України  Ви б відвідали та чим вони відомі? Чим славиться українська кухня? Саме на такі питання охоче відповідали читачі. Приємне враження залишилось від спілкування, адже всі дуже люблять рідну Україну і пишаються нею!


Немає коментарів:

Дописати коментар