З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

неділя, 22 листопада 2015 р.

Година -  реквієм
«Прости нас пам`яте прости»
 (До Дня жертв Голодомору)

    Національні пам`ятні заходи до 82 роковин Голодомору-геноциду відбудуться 28 листопада 2015 року.
     До цієї трагічної сторінки нашої історії в бібліотеці-філії № 2 ЦБС для дорослих проведена година-реквієм «Прости нас, пам`яте, прости».
     Захід відбувся 21 листопада 2015 року в читальній залі книгозбірні для жителів громади мікрорайонів №8 та 9. Бібліотекар Підлубна В.І донесла до громади правду про жахливі події 1932-1933 років та розповіла про страшні сторінки історії України, зокрема зупинилася на Полтавській області, представила художню та документальну літературу, присвячену темі Голодомору та зачитала деякі свідчення очевидців тих часів. Розповідь була продовжена показом фільму «Технологія геноциду». Масштаби цієї трагедії важко оцінити. Голодомор назавжди змінив хід історії, він став одним з найтяжчих випробувань, що випали на нашу долю. Але наш народ вистояв.
     Присутні на заході схилили голови і запалили свічу пам`яті за тими краянами, які загинули голодною смертю, стали жертвами репресій тоталітарного режиму.Немає коментарів:

Дописати коментар