З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 12 жовтня 2017 р.

Година-спомин
«Пам`ять про вас живе»
29 вересня – особлива дата в історії Кременчука. Бо в той день після дворічних мук  окупації кременчужани зустрічали своїх визволителів. А сам Кременчук, мов смертельно поранений воїн, припадав до Дніпра, ніби намагаючись прохолодною водою загасити пожежі, котрі пронизува-ли його пошматоване тіло.
Із знаменним днем в історії нашого міста – 446-ою річницею заснування міста Кременчука і 74-ою річницею звільнення його від нацистських загарбників привітали жителів м/р № 10, присутніх на заході в бібліотеці-філії № 2 28.09.2017 р., ведучі Години спомину, Підлубна В.І. та Стегар Л.В..
Серед гостей свята з виразною назвою «Пам`ять про вас живе», найпочеснішими були ветерани війни, учасники бойових дій Якушева Т.К. і Коломоєць В.А., які, окрім подарунків від депутата міської Ради Яцини О. О., одержали багато теплих привітань і слів подяки від  вдячних жителів нашого м/р.
Депутат Яцина О.О. у своєму привітанні з Днем міста підкреслив, що ветеранів, на жаль, все менше  стає серед нас. Тому треба свято берегти у своїй пам`яті імена  тих кременчужан, хто приніс визволення від нацистського рабства.
Про братські могили воїнів і учасників підпілля, що загинули в боях за Кременчук і при форсуванні Дніпра, про  установлені в пам`ять про них обеліски, плити, стели, на яких висічені імена героїв,  розповіла м/м презентація «Пам`ятники Кременчука». І нехай і надалі, незважаючи на всі щоденні негаразди, ми будемо приходити сюди вклонитися пам`яті тих, кому зобов`язані життям і свободою.
Доповненням до слів про історичні події 1941-1943 р.р., під час окупації Кременчука і його звільнення стала м/м презентація «Кременчук у 1941-1943 р.р.», а до розповіді про сучасний Кременчук – м/м презентація «Мій красень Кременчук». Відео «Пісня про Кременчук»  прозвучало яскравим акордом захоплення величчю і красою рідного міста, яке, відродившись, як  Фенікс з попелу, потопає у зелені парків, та купається у чистих водах могутнього Дніпра.

На закінчення для гостей заходу  прозвучало музичне привітання «З днем народження, місто моє!» від вокального колективу «Любава» м/р № 10. В піснях, які присутнім  подарували  артисти, зібрана вся гама людських переживань, зібрана віра в перемогу, любов до Батьківщини.

Немає коментарів:

Дописати коментар