З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 29 грудня 2016 р.

28 грудня, середа
День календаря
28-го грудня 1708 року з ініціативи Петра I був виданий перший цивільний календар під редакцією графа Якова Брас. Графа Яков Брас з 1706 року завідував друкарською справою в Росії (до того Росія жила виключно за православними святками). З цієї дати слід вести літопис щорічних видань календарів.
Календар древнього Єгипту
Перший календар мав назву „Брюсов” та мав велику популярність. В ньому був "прогностик: когда нужно "кровь пущать", мыслити почать, брак иметь, дома сизиждати, зверей и рыбу ловить, платье кроить и мыться в мыльне", та багато іншого. Цікаво, що приватним особам було заборонено друкувати календарі в Росії і тим більш привозити їх з-за кордону.
"Місяцелік", древньослов`янський календар
Григоріанський календар на території колишньої Російської імперії, а згодом Радянської Росії був введений в епоху революційних змін з 14-го лютого 1918-го року. 
Московський лубковий календар. 17 ст.
Примітно, що в період з 1930-го по 1940-й рік радянські власті навіть встановили свій своєрідний радянський революційний календар, в якому був реалізован п’ятиденний тиждень і декілька суто політичних моментів.
Григоріанський календар
Французський  респубілканський календар


Немає коментарів:

Дописати коментар