З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 1 грудня 2016 р.

Засідання клубу «Душі криниця»
«Поетичні голоси рідного краю»
«Поезія – найважливіша форма, в якій може виявитись людське мислення». Цією цитатою А. Ламартіна провідний бібліотекар Осташко В.В. розпочала засідання клубу «Душі криниця»,  яке відбулося 30.11.2016 р. в сімейній вітальні бібліотеки-філії № 2.
Тему засідання, «Поетичні голоси рідного краю», обрано невипадково, тому що, окрім творчості читачів бібліотеки Жук Л.О., Мількіна О.В., з яким було ознайомлено присутніх в авторському виконанні, їм були представлені гості – члени літературного об`єднання «Цвіт калини» з програмою «У Калиновому Версалі».
Вислів Ф. Достоєвського «Творчість – цілісна, органічна властивість людської природи» знайшов своє підтвердження під час виступу кожного з учасників поетичної вистави, бо у віршах, піснях, прозових творах вони розкрили здатність чарувати, підбадьорювати, надихати, зцілювати душу за допомогою поетичного слова  і чарівних звуків музики, а також ніжно розповідати про кохання та гостро — про ненависть та ревнощі.
       Слухачі ніби відчули, що кожне почуте слово торкнулось струн їх сердець, і повністю співпало з відчуттям поетичних творів Ліною  Костенко, якій  належать рядки: “Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...”.
Присутні від душі були вдячні, перш за все, ведучому і організатору Герасименко І.В. за чудову ідею, організацію вистави. В захваті вони залишились від музичних виступів Лебедєвої А., від проникливих  поезій Рябенко Н, Князєвої Л, Димченко Л., і як завжди - від виступів наших читачів, членів літературного об`єднання,  Волкової Н.І., Гладенко Н.В., Го-ловченка В.А. та інших учасників творчої зустрічі.
Ця зустріч читачів бібліотеки-філії № 2, серед яких багато таланови-тих і творчих особистостей, додала їм стимулу до подальших творчих пошуків у різних формах, будь то поезія чи проза, малювання чи вишивання, в`язання чи виготовлення поробок з різних матеріалів і в різних тех-ніках, бо всім вже давно відомо, що нездатних людей немає, є нездатні визначити свої здібності, розвинути їх.Немає коментарів:

Дописати коментар