З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 30 травня 2019 р.


Свято миру і дитинства 
«Ми любимо сонце і нашу країну»
присвячене Міжнародному дню захисту дітей відбулося в бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих 30.05.2019р. На гостину до книгозбірні завітали учні пришкільного табору «Посмішка» ЗОШ №18.

Цей святковий день був відзначений конкурсом малюнків на асфальті, майстер-класом по виготовленню аплікацій з кольорового паперу.
Діти відгадували з прочитаних  творів літературних героїв: барона Мюнхаузена, Алісу з країни див, Вінні-Пуха, Мауглі, а потім їх малювали.
Найменші читайлики весело розважалися, а це створювало піднесену, святкову атмосферу.

Під час конкурсу дитячого малюнку на асфальті діти проявили неабиякі художні здібності: малювали сонце, квіти і мир у всьому світі.
Бібліотекар підготувала для маленьких користувачів загадки, вікторини. А яке ж свято без книги? Зацікавила школярів книжкова виставка «Арт-парад книжкових новинок», яка стала яскравим відкриттям літніх читань, на якій представлені нові книги, які надійшли до бібліотеки.
Солодкі подарунки стали гарним завершенням свята. Любові і уваги до дітей ніколи не буває забагато. Дитинство має бути щасливим!.


Немає коментарів:

Дописати коментар