З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

неділя, 12 травня 2019 р.


    Бесіда біля книжкової виставки
  «Пташиний світ рідного краю»

Важко уявити собі ліс без різноголосого хору птахів – без деркачих криків, дзвінкої мелодійної пісні соловейка, тихого цвірінькання щигликів. Ці «діти природи» всюди приносять настрій.
11 травня 2019 року в бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих для учнівської молоді ЗОШ №18 проведена бесіда біля книжкової виставки «Пташиний світ рідного краю». Присвячений захід Міжнародному дню мігруючих птахів.
Бібліотекар юнацького відділу наголосила на тому, що людська діяльність завдає значної загрози мігруючим птахам: це і знищення заболочених територій у результаті їх використання для потреб сільського господарства, полювання уздовж маршрутів міграції, вітряки, високі споруди.
Щороку велика кількість мігруючих птахів перетинає моря, океани, гори та пустелі під час мандрівок на рідну землю. Охороняючи їх, ми робимо внесок у збереження біорізноманіття.  Основне завдання для нас є захист як самих пернатих так і збереження місць концентрації птахів. Потреба життя в гармонії з природою - європейський вибір українців.

                                                                                                                                                                   

Немає коментарів:

Дописати коментар