З 2003 року бібліотека-філія №2 працює як інформаційний центр психолого-педагогічної допомоги сім`ям,молоді,людям похилого віку.

четвер, 2 травня 2019 р.


 Виставка-спомин
«Навічно в пам`яті народній»
(До Дня пам`яті та примирення, пам`яті жертв Другої світової війни).
Щороку травневі дні несуть з собою спогади про трагічні події Другої світової війни, яка забрала життя мільйонів людей. Це особливе свято – величне, вистраждане. Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу.
До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам`яті та примирення 2 травня 2019 року в бібліотеці-філії №2 ЦБС для дорослих презентовано виставку-спомин «Навічно в пам`яті народній».
Виставка-спомин – це історія мужності в ім`я спільної перемоги над нацизмом. Про війну створені історичні праці, літературні та музичні твори, художні фільми, але цей літопис був би неповний без фотографій воєнних років – свідків війни, які користувачі зможуть переглянути в читальному залі книгозбірні.
Науково-документальні дослідження, історичні нариси, монографії – висвічують один з найбільш драматичних переодів історії України. Сторінки книг і документальних матеріалів відтворюють події війни і на території нашого рідного міста. Доповнюють експозицію атрибути солдата війни: планшет, фляга, солдатські листи-трикутники, мішечок для махорки.
День Перемоги над нацизмом у Європі завжди був і є для українців днем пам`яті про всіх  загиблих воїнів, які боролись за мирне небо над Європою  і Україною.
Немає коментарів:

Дописати коментар